Парк Пушкіна. Для теплої розмови та затишних посиденьокПарк Пушкіна. Для теплої розмови та затишних посиденьокПарк Пушкіна. Для теплої розмови та затишних посиденьок

Парк Пушкіна. Для теплої розмови та затишних посиденьок

Всі ми знаємо, що кохання - прекрасне почуття. Його ні з чим не можна порівняти. Це коли ти з нетерпінням чекаєш зустрічі, щоб просто насолодитися перебуванням з дорогою тобі людиною. 

Закохані люблять тихі й нелюдні місця, чи не так?

Сьогодні мова йтиме про парк імені Олександра Пушкіна. Це місце є ідеальним для романтичної прогулянки і теплої розмови.

Дана територія розташована біля проспекту Перемоги, недалеко від Київського зоопарку. При вході Вас зустріне сам увіковічений поет.

Не даремно ж Олександр Сергійович так любив писати про любов!

 

Я помню чудное мгновенье:
Передо мной явилась ты,
Как мимолетное виденье,
Как гений чистой красоты...

О. Пушкин

 

Пройдіть прямо, і Ви побачите мотузковий парк, дитячий та спортивний майданчики, Виставковий центр. Тут створені всі необхідні умови для активного сімейного відпочинку, але завжди знайдеться тихе місце для затишних посиденьок.

Багатьом подобається бар, розташований у «Пушкінському», і це не дивно. Його атмосфера приваблює.

М'які крісла-мішки та гірлянди, розвішані на деревах, одразу кидаються в очі. Складається враження, що ти потрапив в американський фільм.

Приємний бонус: до парку можна заїхати машиною та безкоштовно припаркуватися. Дане місце також ідеально підходить для велопрогулянок та катання на роликах.

Не забудьте прихопити кілька горішків для місцевих білочок!