КМДА створить для киян систему екологічного моніторингу

КМДА створить для киян систему екологічного моніторингу

Про це повідомив депутат Київської міської ради, голова постійної комісії з питань екологічної політики Костянтин Яловий на своїй сторінці в Facebook.

«10 липня на засіданні Президії Київради обговорили проекти рішень, які можуть увійти до порядку денного наступної сесії. Один з них - зміни в Комплексної міської цільової програми екологічного благополуччя міста Києва на 2019 - 2021 роки », - написав Костянтин Яловий.

Серед нових заходів, які реалізують в Києві - реконструкція і будівництво парків, а також благоустрій озера Глінка.

«Потрібно відобразити в програмі нові об'єкти, включені в Програму економічного і соціального розвитку м.Києва на 2018 - 2020 роки, а саме:

- створення міської системи програмно-апаратних засобів збору і обробки даних про стан навколишнього середовища міста Києва. Ця система, зокрема, здійснюватиме і моніторинг якості повітря;

- реконструкція та благоустрій парку «Володимирська гірка» в Шевченківському районі;

- регулювання рівня води водойми озера Глінка з виконанням берегоукріплення та благоустрою Південної її частини;

- будівництво парку вздовж вул. Генерала Ватутіна між вул. Володимира Маяковського і вул. Оноре де Бальзака.

Необхідність внесення змін до Комплексної міської цільової програми екологічного благополуччя міста Києва на 2019 - 2021 роки викликана приведенням у відповідність і уточненням обсягів фінансування », - пояснив Костянтин Яловий.

Німеччина надала Україні дані сайту наркторговців Гідра

У квітні 2022 року німецькі силовики зупинили діяльність «Гідри», найвідомішого даркнет-магазину з продажу наркотиків та зброї, майданчика для відмивання грошей та крипто-спекуляцій.